בת מצווה
 
החלטתם לנסוע למקום הכי יפה בעולם, שמעתם על נופיה של אפריקה, על הספארי הפראי ועל חופיה הקסומים של זנזיבר.
אפריקה היא אכן ממלכה קסומה ואפשרויות הטיול בה מגוונות ורבות.
 
Menelik Tourism מתמחה בהפקת טיולים בהתאמה אישית בטנזניה וזנזיבר.
Menelik Tourism חיה את אפריקה כבר שנים ובקיאה במקומות, בתרבות ובהכרות עם המקומיים.
Menelik Tourism בונה חוויות של פעם בחיים.
 
טנזניה – הניסיון שלנו, החוויה שלך
 
אם אתם חוגגים בר מצווה או בת מצווה, אם אתם מתכננים חופשה משפחתית הרפתקנית, או אם יש לכם אירוע פרטי ומיוחד לחגוג, אנחנו ב- Menelik Tourism נשמח להתאים לכם ולהפיק עבורכם חוויה אפריקאית מופלאה ובלתי נשכחת. אצלנו ב- Menelik Tourism ההתמחות היא זו שעושה את ההבדל.
צוות Menelik, ובראשו רונית הרשקוביץ, קונסולית הכבוד של טנזניה וזנזיבר משנת 2000 , חי את טנזניה וזנזיבר, פשוטו כמשמעו, וניסיון החיים האפריקאי שלנו מגוייס כולו לטובת הטיול שלכם.  
                   
אנחנו במנליק טוריזם נציע לכם מבחר אפשרויות טיול מגוונות, וחבילות משפחתיות במיוחד לאירוע שלכם.
תוך שילוב בין היצירתיות שלנו לעוצמתה של חברת הספארי הגדולה בטנזניה
 
Menelik Tourism גאה להיות הנציגה של Leopard Tours בישראל, חברת הספארי המובילה, הגדולה והמפורסמת ביותר בטנזניה כבר למעלה מ 20 שנה.
השילוב בין הכוח של חברת ענק מקומית, לבין הראש היצירתי שלנו, המכיר את “הטעם הישראלי” הסקרן, המגוון והמעניין, מאפשר לנו להתאים לכם טיולים לפי סגנונכם האישי, בהצגת כל מגוון האפשרויות ולתפעל את הטיולים באופן מושלם בניצוח המדריכים והנהגים מקצוענים מהשורה הראשונה.

ההיכרות רבת השנים בין צוות MENELIK לבין נותני השירותים בטנזניה וזנזיבר עובדת לשני הכיוונים. אנחנו מכירים אותם, והם מכירים אותנו, ולכן אנחנו יכולים להמליץ לכם על המקומות הטובים והמתאימים ביותר עבורכם ומשיגים לכם שדרוגים, פינוקים ושירות מועדף.
Menelik חברה חזקה, קשרים עמוקים
 
מנליק היה בנם של שלמה המלך החכם באדם ומלכת שבא היפיפייה – הנסיך האפריקאי היהודי הראשון שהתחנך בירושלים וחזר לרשת את המלכות  מאימו. בעינינו, מנליק מסמל את הקשר הראשון בהיסטוריה והמתמשך בין התרבות היהודית למזרח אפריקה, ולכן בחרנו לקרוא לחברתנו על שמו. האריה, מלך החיות בסוואנה האפריקאית נבחר כסמלה של החברה גם כי הינו אזכור קטן לחותם המלכים מבית דוד המלך.
 
 
 
 
תן חוות דעת
נבנה ע"י1213
האתר לארגון בת מצווה / בר מצווה
info@meneliktourism.co.ilכתובת: רח' סעדיה גאון 24, ת"אטלפון: 03-5617021